Etapa I. Etapa II.sdf
PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO

SAMOSTATNÉ POZEMKY K PRODEJI

Velikost pozemku od: 803m2
Cena pozemku od: 1900,-Kč/m2
Odhad ceny: 1 525 700,-Kč
Rezervovat si návštěvu

V oblíbené lokalitě na okraji Kralup nad Vltavou jsme pro Vás připravili samostatné pozemky na prodej. Pozemky se nachází mezi dokončenou I. etapou a domy Monty z II. etapy. Všechny pozemky jsou připraveny na výstavbu a vybaveny veškerými inženýrskými sítěmi. Vodovod, elektřina, spádová kanalizace a plyn jsou připraveny na hranici pozemků.

Lokalita je dobře dostupná do centra Kralup, autobusová i vlaková zastávka 200m, odkud je dobré spojení do Prahy (do 30 min vlakem). K předání 2015/2016. Přímo od majitele, bez provize RK.