Etapa I. Etapa II.sdf
PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO

II.Etapa

RODINNÝ DŮM MONTY PRAVÝ

RODINNÝ DŮM MONTY PRAVÝ

Užitná plocha: 95 m2
Kategorie domu 4+KK
Velikost pozemku od: 353 m2
Garáž/stání Parkovací stání
Monty Pravý Basic od: 2 431 450,-Kč
Monty Pravý Advanced od: 3 131 450,-Kč
Monty Pravý Exclusive od: 3 831 450,-Kč
Odhad ceny: 2 431 450,-Kč
Rezervovat si návštěvu

Rodinný dům Monty Pravý je nejexkluzivnějším z nově představených rodinných trojdomů řady Monty. Kromě jedinečného umístění v klidné lokalitě Zeměchy u Kralup nad Vltavou, představuje tento dům zcela novou koncepci stavby. Monty byl speciálně navržen jako ekonomicky dosažitelný dům s nepřekonatelnou funkčností, dostatkem úložných prostor a světovým designem. Dům je koncipován jako 4+kk, které díky promyšlenému uspořádání uspokojí nároky rodiny s dětmi. Na nového majitele čeká 95m2 podlahové plochy domu, celková plocha pozemku je od 200 m2 s vlastní zahradou. V přízemí domu se nachází prostorný obývací prostor, s jídelnou a kuchyní, koupelna a jedna ložnice, v prvním patře jsou k dispozici další dvě ložnice s koupenou a úložné prostory. Díky absenci nevyužitelných míst, má výborný poměr obestavěného prostoru a proto je ekonomicky velice efektivní. Dále je v úsporném řešení možnost i dokončit jen přízemí, nebo přízemí kombinovat s otevřenou galerií, ze které se později může stát samostatný pokoj. Dům nabízíme v několika praktických variantách a ke každé z nich je navíc k dispozici více úrovní dokončení, od hrubé stavby až po dokončení na klíč včetně zařízení nábytkem. Dům je stavěný z cihel, navíc s možností provedení v energeticky úsporné nebo i pasivní variantě. Dům je vytápěn elektřinou, plynem, nebo tepelným čerpadlem vždy s přípravou na krb nebo krbová kamna, která vyjma tepelné pohody zajistí i výraznou úsporu nákladů na vytápění.

Lokalita je dobře dostupná do centra Kralup, autobusová i vlaková zastávka 200m, odkud je dobré spojení do Prahy (do 30min vlakem). K předání 2015/2016. Přímo od majitele, bez provize RK.

Pravý dům Monty je exkluzivním domem z řady Monty, s větším pozemkem oproti domu Monty Střední a s možností vybavení prosklenou boční stěnou v obývacím pokoji, nerezovým komínem a dalším oknem v 1NP.

Základní cena domu ve variantě Monty Pravý Basic obsahuje hrubou stavbu, včetně pozemku, dokončený exteriér domu v jednotném designu Monty a přípojky inženýrských sítí na hranici pozemku. Udávaná cena je základní, ceny se liší dle velikosti pozemků.