Etapa I. Etapa II.sdf
PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO

RODINNÝ DŮM MONTY STŘEDNÍ

Užitná plocha: 95 m2
Kategorie domu 4+KK
Velikost pozemku od: 200 m2
Garáž/stání Parkovací stání
Dostupnost Volný
Monty Střední Basic od: 2 149 000,-Kč
Monty Střední Advanced od: 2 849 000,-Kč
Monty Střední Exclusive od: 3 549 000,-Kč
Odhad ceny: 2 149 000,-Kč
Rezervovat si návštěvu

Rodinný dům Monty Střední je základním z nově představených rodinných trojdomů řady Monty. Kromě jedinečného umístění v klidné lokalitě Zeměchy u Kralup nad Vltavou, představuje tento dům zcela novou koncepci stavby. Monty byl speciálně navržen jako ekonomicky dosažitelný dům s nepřekonatelnou funkčností, dostatkem úložných prostor a světovým designem. Dům je koncipován jako 4+kk, které díky promyšlenému uspořádání uspokojí nároky rodiny s dětmi. Na nového majitele čeká 95m2 podlahové plochy domu, celková plocha pozemku je od 200 m2 s vlastní zahradou. V přízemí domu se nachází prostorný obývací prostor, s jídelnou a kuchyní, koupelna a jedna ložnice, v prvním patře jsou k dispozici další dvě ložnice s koupenou a úložné prostory. Díky absenci nevyužitelných míst, má výborný poměr obestavěného prostoru a proto je ekonomicky velice efektivní. Dále je v úsporném řešení možnost i dokončit jen přízemí, nebo přízemí kombinovat s otevřenou galerií, ze které se později může stát samostatný pokoj. Dům nabízíme v několika praktických variantách a ke každé z nich je navíc k dispozici více úrovní dokončení, od hrubé stavby až po dokončení na klíč včetně zařízení nábytkem. Dům je stavěný z cihel, navíc s možností provedení v energeticky úsporné nebo i pasivní variantě. Dům je vytápěn elektřinou, plynem, nebo tepelným čerpadlem vždy s přípravou na krb nebo krbová kamna, která vyjma tepelné pohody zajistí i výraznou úsporu nákladů na vytápění.

Lokalita je dobře dostupná do centra Kralup, autobusová i vlaková zastávka 200m, odkud je dobré spojení do Prahy (do 30 min vlakem). K předání 2015/2016. Přímo od majitele, bez provize RK.

Střední dům Monty je nejlevnějším z řady Monty, disponuje menším pozemkem, na jehož zadní část vedou zadní dveře z 1NP domu.

Základní cena domu ve variantě Monty Střední Basic obsahuje hrubou stavbu, včetně pozemku, dokončený exteriér domu v jednotném designu Monty a přípojky inženýrských sítí na hranici pozemku. Udávaná cena je základní, ceny se liší dle velikosti pozemků.