PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO

Bungalow Orion

Užitná plocha: 116 m2
Kategorie domu 4+KK
Velikost pozemku od: 792 m2 - 829 m2
Garáž/stání garáž
Dostupnost Volný
Obytná plocha domu 100-120 m2
Fáze výstavby Hrubá stavba
Původní cena: 1 903 900,-Kč
Odhad ceny: 1 813 250,-Kč
Rezervovat si návštěvu

Rodinných domů Orion, typu bungalow, je pouze pět svého druhu. Kromě jedinečného umístění v klidné lokalitě Zeměchy u Kralup nad Vltavou, prošel tento dům zásadní proměnou od špičkových architektů. Na nového majitele čeká 116 m2 podlahové plochy domu, celková plocha pozemku je až 829 m2 s vlastní zahradou. Celý projekt i dům je po celkovém redesignu od špičkových architektů. Obyvatel domu projde do přehledné vstupní chodby s prostornou šatní skříní. Dále pokračuje do hlavního obytného prostoru, kde se nachází prostorná kuchyň, jídelní sezení až pro 6 osob a v neposlední řadě obývací část s přípravou na krbová kamna nebo krb, který je možný napojit na otopnou soustavu domu a vyjma tepelné pohody, tím i dosáhnout výrazného snížení nákladů na vytápění a ohřev TUV. Z hlavního obytného prostoru se pokračuje do klidové části domu se dvěma dětskými pokoji, ložnicí rodičů a koupelnou. Chodba disponuje prostornou šatní skříní, čímž plní zároveň i funkci šatny.

Primární vytápění domu je plynové s kotlem, umístěným v technické místnosti přístupné ze zádveří, jež svým řešením funguje jako toaleta pro návštěvy či zahradní akce.

Základní cena domu je za hrubou stavbu, včetně pozemku. Možnost dokončení domu na klíč, nebo i dokončení včetně zařízení nábytkem podle návrhu architekta.