PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO

BUNGALOV PAVO - V CENĚ NOVÁ STŘECHA

Užitná plocha: 101 m2
Kategorie domu 3+KK
Velikost pozemku od: 831 m2 - 906 m2
Garáž/stání garáž
Dostupnost Volný
Obytná plocha domu 100-120 m2
Fáze výstavby Hrubá stavba
Monty Pravý Basic od: V CENĚ NOVÁ STŘECHA
Původní cena: 2 186 200,-Kč
Odhad ceny: 2 093 050,-Kč
Rezervovat si návštěvu

Rodinné domy Pavo, typu bungalow, jsou dva svého druhu. Kromě jedinečného umístění v klidné lokalitě Zeměchy u Kralup nad Vltavou, prošel tento dům zásadní proměnou od špičkových architektů. Na nového majitele čeká 124 m2 podlahové plochy domu, celková plocha pozemku je 909 m2 s vlastní zahradou. Celý projekt i dům je po celkovém redesignu od špičkových architektů. Obyvatel domu projde do přehledné vstupní chodby s prostornou šatní skříní. Dále pokračuje do hlavního obytného prostoru, kde se nachází prostorná kuchyň, jídelní sezení až pro 6 osob a v neposlední řadě obývací část s přípravou na krbová kamna nebo krb, který je možný napojit na otopnou soustavu domu a vyjma tepelné pohody, tím i dosáhnout výrazného snížení nákladů na vytápění a ohřev TUV. Z hlavního obytného prostoru se pokračuje do klidové části domu se dvěma dětskými pokoji, ložnicí rodičů a koupelnou. Chodba disponuje prostornou šatní skříní, čímž plní zároveň i funkci šatny.

Primární vytápění domu je plynové s kotlem, umístěným v technické místnosti přístupné ze zádveří, jež svým řešením funguje jako toaleta pro návštěvy či zahradní akce.

Základní cena domu je za hrubou stavbu, včetně pozemku. Možnost dokončení domu na klíč, nebo i dokončení včetně zařízení nábytkem podle návrhu architekta.