PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO

Bungalow Pictor

Užitná plocha: 124 m2
Kategorie domu 4+KK
Velikost pozemku od: 909 m2
Garáž/stání garáž
Dostupnost Volný
Obytná plocha domu 120-150 m2
Fáze výstavby Hrubá stavba
Původní cena: 2 083 100,-Kč
Odhad ceny: 1 983 950,-Kč
Rezervovat si návštěvu

Rodinný dům Pictor, typu bungalow, je jediný svého druhu. Kromě jedinečného umístění v klidné lokalitě Zeměchy u Kralup nad Vltavou, prošel tento dům zásadní proměnou od špičkových architektů. Na nového majitele čeká 124 m2 podlahové plochy domu, celková plocha pozemku je 909 m2 s vlastní zahradou. Celý projekt i dům je po celkovém redesignu od špičkových architektů. Obyvatel domu projde do přehledné vstupní chodby s prostornou šatní skříní. Dále pokračuje do hlavního obytného prostoru, kde se nachází prostorná kuchyň, jídelní sezení až pro 6 osob a v neposlední řadě obývací část s přípravou na krbová kamna nebo krb, který je možný napojit na otopnou soustavu domu a vyjma tepelné pohody, tím i dosáhnout výrazného snížení nákladů na vytápění a ohřev TUV. Z hlavního obytného prostoru se pokračuje do klidové části domu se dvěma dětskými pokoji, ložnicí rodičů a koupelnou. Chodba disponuje prostornou šatní skříní, čímž plní zároveň i funkci šatny.

Primární vytápění domu je plynové s kotlem, umístěným v technické místnosti.

Základní cena domu je za hrubou stavbu, včetně pozemku. Možnost dokončení domu na klíč, nebo i dokončení včetně zařízení nábytkem podle návrhu architekta.