PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO

Řadový dům Gemini

Užitná plocha: 101m2
Kategorie domu 4+KK
Velikost pozemku od: 284 m2 - 312 m2
Garáž/stání kryté stání
Dostupnost Volný
Obytná plocha domu 100-120 m2
Fáze výstavby Před dokončením
Původní cena: 2 394 200,-Kč
Odhad ceny: 2 280 200,-Kč
Rezervovat si návštěvu

V klidné lokalitě Zeměchy u Kralup nad Vltavou, nabízíme novostavbu čtyřpokojového rodinného domu Gemini. Celý projekt i dům je po celkovém redesignu od špičkových architektů. Na nového majitele čeká 101 m2 podlahové plochy domu, celková plocha pozemku je až 312 m2 s vlastní zahradou. Celý dům je moderně koncipován s důrazem na maximální využití prostoru a díky svojí vzdušnosti a prosvětlenosti zajišťuje příjemnou pohodu rodinného bydlení.

V přízemí se nachází vstupní hala se šatnou a technickou místností, WC, velkoryse řešený obývací prostor s východem na terasu, jídelnou pro šest osob, kuchyň s barem a samostatnou spíží. Krbová kamna nebo krb je možno napojit na topný systém a vyjma tepelné pohody tím i dosáhnout výrazného snížení nákladů na vytápění a ohřev TUV.

V patře se nachází hlavní ložnice se samostatnou šatnou, prostorná koupelna a dva pokoje. Vytápění domu je plynové.

Dům má kryté parkovací stání.

Základní cena domu je před dokončením a nezahrnuje vnitřní dveře, obklady, dlažby, sanitární keramiku a topení. Možnost dokončení domu na klíč, nebo i dokončení včetně zařízení nábytkem podle nárhu architekta.