PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO PRODÁNO

RODINNÝ DŮM LYRA

Užitná plocha: 153 m2
Kategorie domu 5+KK
Velikost pozemku od: 799 m2 - 827 m2
Garáž/stání garáž
Dostupnost Volný
Obytná plocha domu 150-180 m2
Fáze výstavby Před dokončením
Původní cena: 3 377 200,-Kč
Odhad ceny: 3 216 450,-Kč
Rezervovat si návštěvu

V klidné lokalitě Zeměchy u Kralup nad Vltavou nabízíme  novostavbu samostatně stojícího rodinného domu s názvem Lyra. Dům disponuje pěti pokoji (5+KK) s kuchyní v hlavním obytném prosturu a krytým garážovým stáním. Celý projekt i dům je po celkovém redesignu od špičkových architektů. Na nového majitele čeká 153 m2 podlahové plochy domu, celková plocha pozemku je až 827 m2 s velkou zahradou. Celý dům je moderně koncipován díky velkým prostorům a svojí světelnosti zajišťuje nadstandartní rodinné bydlení.

V přízemí se nachází garáž, předsíň, vstupní hala s prostorem na velkou šatní skříň, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC, velkoryse řešený obývací prostor o celkové výměře 34 m2 s východem na terasu, jídelnou pro šest osob, kuchyň s barem a pracovna. Krb je možno napojit na topný systém a vyjma tepelné pohody tím i dosáhnout výrazného snížení nákladů na vytápění a ohřev TUV. V patře se nachází hlavní ložnice, samostatná šatna, prostorná koupelna a další dva pokoje. Vytápění domu je plynové.

Základní cena domu je před dokončením a nezahrnuje vnitřní dveře, obklady, dlažby, sanitární keramiku a topení. Možnost dokončení domu na klíč, nebo i dokončení včetně zařízení nábytkem podle návrhu architekta.