O lokalitě

O lokalitě

Náš developerský projekt rodinného bydlení v řadových, i samostatně stojících domech, je umístěn v klidné lokalitě v katastru obce Kralupy nad Vltavou. Jeho umístění bylo pečlivě zvoleno, především vzhledem k povodním, které již město postihly v minulosti. Všechny naše stavby jsou bezpečně umístěny v nezátopové lokalitě, která zajistí klidný spánek Vám i Vašim nejbližším.

Kralupy nad Vltavou

Kralupy nad Vltavou jsou menší město, jež se rozkládá po obou březích řeky Vltavy, asi 20 km severně od Prahy. Nacházejí se v okrese Mělník ve Středočeském kraji. Počet obyvatel se pohybuje okolo 18 tisíc. Na svou relativně malou rozlohu se mohou pochlubit poměrně velkým množstvím lesů, skal a vodních ploch v okolí.

Město se může pyšnit bohatou historií, která sahá téměř 800 let do minulosti, přesto jsou Kralupy nad Vltavou moderní a kvetoucí destinace, která každoročně investuje nemalé prostředky do svého rozvoje. Občané se tak mohou těšit z plné občanské vybavenosti, stejně jako ve větším městě.

Občanská vybavenost

V Kralupech se o zdraví občanů stará nemocnice s poliklinikou, lékařský dům a záchranná služba. Oblast školství reprezentují 2 mateřské školy, 6 základních škol, 2 střední školy a 1 praktická škola. Dále Základní umělecká škola a Dům dětí a mládeže.

Sportovní nadšenci ocení pestrou nabídku oddílů a sportovišť. Kralupy se rovněž pyšní zrekonstruovaným letním koupalištěm, plaveckým bazénem, zimním stadionem a víceúčelovými hřišti. Pro nejmenší občany je po městě rozmístěna spousta dětských hřišť s nejrůznějšími hracími prvky.

Kralupy rovněž nabízí kulturní vyžití prostřednictvím kulturního domu, 3D kina, městského muzea i městské knihovny. O bezpečnost občanů v Kralupech se starají hasiči, Městská policie a rovněž Policie České republiky. Občany města jistě těší i široké zastoupení peněžních ústavů a obchodů.

Výhodná poloha

Kralupy nad Vltavou nabízejí výborné spojení do Prahy. Jsou železničním uzlem několika regionálních drah a hlavní trati Praha–Děčín. V okolí města se rovněž nachází dálnice D8. Vlakem nebo prostřednictvím Pražské integrované dopravy trvá cesta na stanici metra Kobylisy trasy C cca 30 minut. Osobní autem pak okolo 20 min.

Výhodná poloha tak umožňuje pohodlnou dopravu do hlavního města, např. za zaměstnáním, při zachování možnosti bydlení na malém, avšak plně občansky vybaveném městě. 

Kralupy nad Vltavou jsou dle našeho názoru velmi atraktivní lokalitou, jež splňuje současné nároky na moderní bydlení. Jejich výhodná poloha a skvělá dopravní obslužnost je činí atraktivními i pro klienty, kteří hledají alternativu bydlení v Praze. Pokud hledáte bydlení v klidu a pohodě menšího města, které je navíc obklopené krásním okolím řeky Vltavy, mohou být Kralupy nad Vltavou tím pravým místem pro Vás.