O projektu

Lokalita

Seznamte se s výjimečnou lokalitou Zeměchy u Kralup nad Vltavou. Právě v tomto neobyčejném prostředí byly a budou postaveny neobyčejné rodinné domy. Lokalita sama nabízí vše potřebné pro pohodlný život rodiny s dětmi, vyžití pro sportovce a dostupnost města Kralupy nad Vltavou a její veškeré vybavenosti. Lokalita je výborně dostupná díky dostupné železniční zastávce a bude jednoduše přístupná po cyklostezce navazující na centrum Kralup nad Vltavou.

Území a jeho zástavba působí a bude působit velice klidným a harmonickým dojmem s prosluněnými zahradami. Atmosférou se dostává na úroveň pohody zahradních oblastí, kde si člověk odpočine v klidné atmosféře.

Lokalita má navíc potenciál dobré dostupnosti do Prahy po vybudování plánovaného obchvatu hlavního města a jeho sběrných komunikací.

Domy

Zapomeňte na klasické vlhké domy našich prarodičů. Lokalita Zeměchy u Kralupy nad Vltavou nabízí mladistvé a progresivní bydlení. Běžný člověk zde má možnost získat dům na míru. Jsou zde nabízeny domy od řadových rodinných domů, samostatné domy až po dnes velice moderní bungalovy. Pokud si rodina nevybere ze širokého portfólia domů, lokalita počítá s volnými parcelami pro zcela individuální rezidenční bydlení.

U všech variant domů je brán zřetel na jejich ekologičnost a ekonomičnost. Jsou použity materiály zamezující tepelným ztrátám a tím i navyšování finančních nákladů na vytápění.

Architekti

"Jako architekti jsme byli přizváni k tomuto projektu pro jeho znovuoživení a přinesení nového svěžího větru do těchto končin. Sama lokalita nás velice zaujala pro její klid a harmonii. Už svojí původní koncepcí na nás centrum území působilo útulným zahrádkářským dojmem, ideálním místem pro odpočinek. Tento pocit bylo nutné ještě podpořit stylem a vzhledem domů tak, aby maximálně evokoval tradiční venkovskou usedlost se soustavou rozmanitých domů a dostupnou vybaveností, kterou může poskytnout pouze město. Taková kombinace je zcela unikátní v porovnání s ostatními developerskými projekty."